פתרונות מימון

דף הבית / פתרונות מימון

פתרונות המימון הקיימים בשוק הינם רבים ומגוונים. כה רבים ושונים האחד מהשני עד כדי כך שאדם מן השורה שאינו עוסק במשכנתאות ובהלוואות באופן מקצועי, עשוי ללכת לאיבוד בין האופציות הרבות. לכן, אנשים רבים בוחרים לתת את אמונם באיש מקצוע מוסמך שיבצע את הבחירה עבורם. 

ברור לנו שאתם כיועצי משכנתאות תבחרו עבור לקוחותיכם אך ורק את אופציות המימון הטובות והמתאימות ביותר עבורם. בהתאם לכך, הדבר החשוב ביותר מבחינתנו הוא תפירת פתרון מימון אישי עבור כל לקוח ולקוח תוך התחשבות במצב האישי והפיננסי גם אם הוא מסורב טכנית או מוגבל בבנק.

אנו מאפשרים לבעלי נכסים לקבל מימון חוץ בנקאי כנגד נכסלכל מטרה ולכם ראש שקט וידיעה שתמיד ימצא פתרון לכל לקוח גם במקרים מאתגרים:

  • הלוואת גישור לצורך איחוד התחייבויות (גם למסורבים ומוגבלים): ישנם מקרים בהם הבנק מסרב לתת משכנתא או הלוואה משום שהוא אינו משוכנע שלמבקש ההלוואה יש יכולת החזר עבורה ולכן לא יאשר את המשכנתא. דוגמא למקרים שכאלו: BDI שלילי, בעיות משפטיות ברישום הנכס, הכנסה מוצהרת בחו”ל או מוצהרת בישראל בוותק נמוך, וותק תעסוקה בעייתי ועוד. לפעמים הבנק אינו רואה את התמונה המלאה, ניסיון רב השנים שלנו לימד אותנו שבעזרת מודל חיתום מדוקדק ובצלילה לעומק פרטי הלקוח המציאות הינה שונה. לכן, אנו שמחים לעבוד ולספק מימון בתנאים מצוינים לקהל הלקוחות שלנו.
  • ליווי למכירה: מימון וליווי הלקוח למכירה גם במצבים שהלקוח הגיע להליכי גבייה מתקדמים, כל עוד הלקוח עובר את נוהל החיתום.
  • הלוואת גישור ליזמים וקבוצות רכישה: הלוואת גישור נועדה על מנת לגשר על פער נקודתי בתזרים המזומנים. במקרה בו יש צורך בסכום כסף מסוים באופן מידי וכאשר ישנו צפי להכנסת סכום דומה או גבוה ממנו בעתיד הקרוב. אנו מספקים מימון עד לקבלת אישור המשכנתא מהבנק בתקופה של עד 5 שנים.
  • מימון משכנתא: בכל מקרה שבו לא ניתן לקבל משכנתא מהבנק, אנו נשמח לבחון את התיק ובמקרה האפשרי להעניק מימון בתנאי החזר נוחים. המימון יינתן עד ל 60% משווי הנכס על פי צרכי הלקוח כנגד הוספת הערת אזהרה בגין התחייבות שני הצדדים עד לסיום ההחזרים המלא.

 

Top מימון והשקעות מבינה את הצרכים שלכם, יועצי משכנתאות, באיתור פתרון מימון מהיר, מקצועי, ואיכותי. אנו מבטיחים לכם ראש שקט וליווי אישי בכל התהליך מתחילתו עוד סופו. אתם מוזמנים להשאיר פרטים על מנת שנוכל ליצור קשר בהקדם ולהתרשם בעצמכם.