פתרונות מימון

דף הבית / פתרונות מימון

פתרונות המימון הקיימים בשוק הינם רבים ומגוונים. כה רבים ושונים האחד מהשני עד כדי כך שאדם מן השורה שאינו עוסק במשכנתאות ובהלוואות באופן מקצועי, עשוי ללכת לאיבוד בין האופציות הרבות. לכן, אנשים רבים בוחרים לתת את אמונם באיש מקצוע מוסמך שיבצע את הבחירה עבורם. 

ברור לנו שאתם כיועצי משכנתאות תבחרו עבור לקוחותיכם אך ורק את אופציות המימון הטובות והמתאימות ביותר עבורם. בהתאם לכך, הדבר החשוב ביותר מבחינתנו הוא תפירת פתרון מימון אישי עבור כל לקוח ולקוח תוך התחשבות במצב האישי והפיננסי גם אם הוא מסורב או מוגבל בבנק.

אנו מאפשרים לבעלי נכסים לקבל מימון חוץ בנקאי כנגד הנכס שנמצא בבעלותם לכל מטרה ולכם ראש שקט וידיעה שתמיד ימצא פתרון לכל לקוח גם במקרים מאתגרים:

  • מימון אשראי חוץ בנקאי למסורבים ומוגבלים: ישנם מקרים בהם הבנק מסרב לתת משכנתא או הלוואה משום שהוא אינו משוכנע שלמבקש ההלוואה יש יכולת החזר עבורה ולכן לא יאשר את המשכנתא. דוגמא למקרים שכאלו: BDI שלילי, בעיות משפטיות ברישום הנכס, פחות מ 33% הכנסה פנויה, וותק תעסוקה בעייתי ועוד. לפעמים הבנק אינו רואה את התמונה המלאה, ניסיון רב השנים שלנו עם מסורבים ומוגבלים לימד אותנו שאף על פי שנראה שיכולת ההחזר היא בעייתית המציאות הינה שונה. לכן, אנו שמחים לעבוד ולספק מימון בתנאים מצוינים לקהל לקוחות זה.
  • ליווי למכירה: מימון וליווי הלקוח למכירה במצב של כינוס נכסים/סחרור פיננסי.
  • מימון הלוואת גישור למסורבי בנקים, יזמים וקבוצות רכישה: הלוואת גישור נועדה על מנת לגשר על פער נקודתי בתזרים המזומנים. הלוואות גישור מיועדת למקרה בו יש צורך בסכום כסף מסוים באופן מידי וכאשר ישנו צפי להכנסת סכום דומה או גבוה ממנו בעתיד הקרוב. אנו מספקים מימון עד לקבלת אישור המשכנתא מהבנק בתקופה של עד 3-5 שנים.
  • מימון משכנתא: בכל מקרה שבו לא ניתן לקבל משכנתא מהבנק, אנו נשמח להעניק מימון חוץ בנקאי בתנאי החזר נוחים. המימון יינתן עד ל 50% משווי הנכס על פי צרכי הלקוח כנגד הוספת הערת אזהרה בגין התחייבות שני הצדדים עד לסיום ההחזרים המלא.
  • מחזור משכנתא למוגבלים: חידוש משכנתא על נכס שהחובות עליו הסתיימו, סגירת משכנתא קיימת בעזרת משכנתא נוספת עם תוספת כספית, משכנתא בדרגה שנייה ואיחוד הלוואות בעלות ריביות גבוהות למשכנתא משתלמת.


Top מימון והשקעות מבינה את הצרכים שלכם, יועצי משכנתאות, באיתור פתרון מימון מהיר, מקצועי, איכותי ובתנאי החזר נוחים. אנו מבטיחים לכם ראש שקט וליווי אישי בכל התהליך מתחילתו עוד סופו. אתם מוזמנים להשאיר פרטים על מנת שנוכל ליצור קשר בהקדם ולהתרשם בעצמכם.