מימון משכנתא למסורבים/מוגבלים

דף הבית / מימון  חוץ בנקאי למסורבים ומוגבלים

לקיחת משכנתא בישראל הינו תהליך מורכב הגורם למעורבים בתהליך להילחץ ואף לחוש חוסר אונים. מספיק לפתוח בשיחת חולין על הנושא על מנת להבין כמה ישראלים חוששים מנושא זה, קל וחומר כשמדובר במשכנתא עבורם. התרבות הישראלית מתאפיינת בחוסר הרצון "לצאת פראייר" ולכן ישראלים רבים מעדיפים לעיתים לבצע באופן עצמאי עבודה המיועדת לאנשי מקצוע. כל זאת נכון עד לצורך בלקיחת משכנתא מהבנק. כיום כבר מובן לכולם כי יועץ משכנתאות יכול לחסוך במשכנתא אלפי ואף עשרות אלפי שקלים ולכן עלות עבודת איש המקצוע הופכת זניחה בהשוואה לסכומים העומדים על הכף.

יועצי המשכנתאות מצדם מעוניינים לבצע את התהליך באופן המקצועי, המהיר והיעיל ביותר עבור לקוחותיהם. קבל אישור משכנתא הינו תהליך פשוט לביצוע עבור יועץ משכנתאות בקיא בתחום כאשר מצבו הכלכלי של מבקש המשכנתא הינו ללא רבב ויכולת ההחזר שלו הינה טובה.

הבעיה מתחילה כאשר מבקש המשכנתא זקוק לפתרון מהיר או מסורב/מוגבל בבנק עקב מסיבות טכניות אשר אינן משקפות את מצבו הפיננסי ויכולת ההחזר, או שישנן בעיות משפטיות ברישום הנכס, תקופות ארוכות של חוסר תעסוקה, תיוג כמסורבים או מוגבלים ובעיות נוספות הגורמות לבנק לפקפק ביכולת ההחזר שלו. פעמים רבות בעיות אלה הינן פתירות ויועץ משכנתאות מנוסה יצליח לקבל אישור משכנתא מהבנק עבור הלקוח. אך מה קורה במקרים בעייתיים יותר? מקרים שלמרות העבודה הקשה והניסיונות המרובים של איש המקצוע, הבנק עדיין מסרב בכל תוקף להעניק אישור לקבלת משכנתא? אפשרות אחת היא לחזור אל ללקוחותיכם הממתינים לחדשות טובות ולבשר להם שלא הצלחתם להשיג מימון ולצערכם אין לכם פתרון עבורם. האפשרות השנייה והעדיפה היא קבלת אשראי חוץ בנקאי וחזרה ללקוחותיכם עם הבשורות הטובות.

כאשר פונים לאופציית מימון חוץ בנקאי חשוב לוודא כי החברה הינה בעלת כל האישורים הנדרשים להעניק מימון ועובדת בכפוף לחוק מדינת ישראל ולמשרד האוצר. בנוסף לכך חשוב לבדוק עוד מספר נקודות חשובות:

  • עלויות מימון אטרקטיבית-חשיבות מחיר המשכנתא הינה הגורם הקריטי ביותר עבורכם ועבור הלקוח שלכם. כיועצי משכנתאות אין באפשרותכם להמליץ על הלוואה או משכנתא שלקוחותיכם לא יוכלו לעמוד בה ולכן חברת המימון תהיה חייבת להציע לכם תכנית תפורה אישית התואמת את יכולת ההחזר של הלקוח.
  • ליווי אישי וזמינות-תמיד עדיף לעבוד עם ספק שמעניק לכם שירות מצוין וזמין לכל בקשה או טענה בשעות עבודה נרחבות ככל שניתן.
  • מקצועיות-ישנם מקרים שהינם דחופים יותר מאחרים. במקרים אלו אתם חייבים חברת מימון שתעבוד עבורכם באופן מהיר ויעיל על מנת שאתם תוכלו לספק ללקוחותיכם מימון מידי לכל מטרה.

בחברת Top מימון והשקעות אנו מבינים את המחויבות הגבוה שלכם ללקוחותיכם ונפעל בכל דרך על מנת להעניק מימון כנגד נכס גם כאשר מדובר במקרים סבוכים כמו משכנתא או מימון למסורבי בנק והלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים. עלויות המימון הינן אטרקטיביות ביותר ומותאמות אישית לצרכי לקוחותיכם. אנו מתחייבים לספק שירות מצוין וזמינות מעבר לשעות העבודה של הבנקים מתוך הבנה שהשלכות אי קבלת מימון עשויות להיות מרחיקות לכת. בנוסף לכך אנו מטפלים ומכינים את כלל המסמכים המשפטיים לביצוע ההלוואה ומספקים אישור עקרוני בטווח של 24 שעות.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים על מנת שנוכל ליצור קשר בהקדם ולהתרשם בעצמכם.